Logo

गठबन्धन बैठक अघि प्रधानमन्त्री भेट्दै रविकाठमाडौं । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी (रास्वपा)का सभापति रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डसँग भेट गर्ने भएका छन् ।

प्रधानमन्त्रीले गठबन्धन दलहरूसँग छलफल गरी आजै सरकारलाई पूर्णता दिने तयारी गरिरहेका बेला रवि प्रधानमन्त्रीसँग भेट्न लागेका हुन् । बालुवाटारमा मिटरब्याज पीडितहरूको आन्दोलनमा ऐक्यबद्धता जनाउन पुगेका रविले गठबन्धन बैठक बस्नुअघि प्रधानमन्त्रीलाई भेट्ने बताएका हुन् ।

आफ्नो भन्दा पीडितहरूको कुरा पहिले प्रधानमन्त्री समक्ष राख्ने बताएका रविले भने, ‘इमान भएको मान्छे सरकारमा जानुपर्छ । त्यसैले हामी जान लागेका हौँ ।’

गृह मन्त्रालयसहित यसअघिका मन्त्रालय नपाए सरकारमा नजाने अडान लिएको रास्वपा सभापतिले प्रधानमन्त्रीसँग छलफल जारी राखेको हो ।

आज ४ बजे गठबन्धन बैठक बस्दै छ । गठबन्धनको बैठक बस्नुअघि आज बिहान नेकपा उकीकृत समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपाल र सम्मानित नेता झलनाथ खनाल पधानमन्त्रीलाई भेट्न बालुवाटार पुगेका थिए । सहमति जुटे आजै सरकार विस्तारको गर्ने प्रधानमन्त्री प्रचण्डको तयारी छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्