नवनियुक्त आर्थिक मामिलामन्त्री विष्टद्वारा शपथग्रहण « Drishti News – Nepalese News Portal
Logo

नवनियुक्त आर्थिक मामिलामन्त्री विष्टद्वारा शपथग्रहण


दृष्टि संवाददाता


कर्णाली । कर्णाली प्रदेशका नवनियुक्त आर्थिक मामिला तथा योजनामन्त्री विन्दमान विष्टले पद तथा गोपनीयताको शपथग्रहण गर्नुभएको छ । कर्णाली प्रदेशका प्रमुख तिलक परियारले विष्टलाई मङ्गलबार पद तथा गोपनीयताको शपथग्रहण गराउनुभएको हो ।

विष्टलाई कर्णाली प्रदेशका मुख्यमन्त्री जीवनबहादुर शाहीले मङ्गलबार नै मन्त्रीमा नियुक्त गर्नुभएको थियो । विष्टलाई मन्त्री नियुक्त गरेसँगै प्रदेश सरकारको मन्त्रिपरिषद् तीन सदस्यीय बनेको छ । मन्त्री विष्टले मङ्गलबार नै पदबहाली गर्नुभएको छ ।

सत्ता गठबन्धन दल नेपाली कांग्रेस, नेकपा माओवादी केन्द्र० र नेकपा ९एकीकृत समाजवादी को संयुक्त बैठकले विष्टलाई मन्त्रीमा सिफारिस गरेको थियो । उहाँ नेकपा ९माओवादी केन्द्र प्रदेशसभा सदस्य हुनुहुन्छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्