Logo
Logo

सबस्टेसन निर्माण : कुलमानले दिए ठेक्का तोड्ने चेतावनीकाठमाडौं । नेपाल विद्युत प्राधिकरणका कार्यकारी निर्देशक कुलमान घिसिङले हेटौंडाको थानाभर्याङमा निर्माणाधीन सबस्टेसनको काम सुस्त भएको भन्दै ठेक्का तोड्ने चेतावनी दिएका छन् ।

शनिबार सबस्टेसनको अनुगमन गर्दै घिसिङले निर्माणाधीन ४०० केभी, २२० र १३२ केभी सबस्टेसनको निर्माणमा प्रगति नभएको भन्दै आक्रोशित बनेका हुन् ।

गत फागुनको अन्तिम साता ठेकेदार कम्पनीहरुले आगामी असारभित्र सबस्टेसनको निर्माण सम्पन्न गर्ने प्रतिबद्धता जनाएका थिए । तर, प्रतिबद्धता विपरीत निर्माणस्थलमा कुनै प्रगति नदेखिएपछि आक्रोसित बनेका घिसिङले ठेकेदार कम्पनीलाई काममा सुधार नगरे ठेक्का तोड्ने चेतावनी दिएका हुन् ।

उनले सबस्टेसन निर्माणस्थलबाटै निर्माणको ठेक्का लिएका भारतीय कम्पनीहरु सिमेन्स लिमिटेड र टेल्मोस इलेक्ट्रोनिक्सको संयुक्त उपक्रमका पदाधिकारीहरुलाई फोन गरी तोकिएको समयमा सम्पन्न नगरे जरिवाना तिराउने चेतावनी दिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्