Logo

आज नेपाल–इरान भिड्दै


- दृष्टि न्युज/संवाददाता


काठमाडौं, १ फागुन । भारतमा जारी हिरो गोल्डकपअन्तर्गत आज लिग चरणको अन्तिम खेलमा नेपालले इरानको सामना गर्दैछ । भारतको उडिसास्थित कालिंगा रंगशालामा नेपाल र इरानबीचको खेल दिउँसो ४ बजे शुरु हुनेछ ।
जारी प्रतियोगितामा अहिलेसम्म एक खेलमा पराजित र एक खेलमा जित निकाल्दै नेपालले तीन अंक जोडेको छ । आज बुधबार इरानविरुद्ध जित निकालेको खण्डमा नेपाल शीर्ष दुईमा पर्दै फाइनल पुग्नेछ भने पराजित भएको खण्डमा अर्को खेलको नतिजा कुर्नुपर्नेछ । आजै हुने खेलमा म्यानमार र भारत पनि प्रतिस्पर्धा गर्दैछन् । यो खेल बराबरी खेलेमा वा म्यानमारले भारतलाई हराएमा वा भारतले थोरै गोलअन्तरमा म्यानमारलाई हराएमा नेपाल फाइनल पुग्ने सम्भावना बढी हुन्छ ।
यस्तै म्यानमारले भारतलाई हराएर सानो गोलअन्तरका आधारमा इरानसँग हारेमा पनि नेपाल फाइनल पुग्न सक्छ । चार टोली आयोजक भारत, इरान, नेपाल र म्यान्मा सहभागी प्रतियोगिताका शीर्ष दुई टोली फाइनल प्रवेश गर्नेछन् ।
दुई चरणका खेल समाप्त हुँदासम्म म्यान्मा दुवै खेल जित्दै छ अङ्कसहित शीर्षस्थानमा छ भने नेपाल तीन अंकसहित दोस्रो र भारत पनि समान तीन अंकसहित तेस्रो स्थानमा छ । इरान अहिलेसम्म अंकविहीन छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्