बारामा मास्क नलगाई हिड्न नपाइने « Drishti News – Nepalese News Portal
Logo

बारामा मास्क नलगाई हिड्न नपाइने


दृष्टि संवाददाता


बारा । जिल्ला प्रशासन कार्यालय बाराले मास्क नलगाई घरबाहिर हिड्नेलाई कारबाही गर्ने भएको छ ।

भारतमा कोरोना भाइरस ९कोभिड–१९० संक्रमण बढेसँगै सतकर्तता अपनाउन भन्दै प्रशासनले मास्क नलगाई बाहिर हिड्नेलाई कारबाही गर्ने भएको हो ।

डीसीसीएमसीको मंगलबार बसेको बैठकले मास्क नलगाई हिँडेको पाइएमा संक्रामक रोग ऐन बमोजिम कारबाही गर्ने निर्णय भएको प्रशासनले जारी गरेको सूचनामा उल्लेख छ । प्रशासनले कोरोना संक्रमणको जोखिमबाट बच्न फागुपूर्णिमा ९होली०मा भिडभाड नगर्न भनेको छ ।

सीमानाकाबाट आउने यात्रुहरुको आवतजावतलाई व्यवस्थित गरी उनीहरुको अनिवार्य रुपमा अभिलेख राख्ने तथा नेपाल प्रवेश गर्ने यात्रुलाई अनिवार्य रुपमा स्वास्थ्य परीक्षण गराए मात्र प्रवेश गर्न दिने सूचनामा उल्लेख छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्