Logo
Logo

एमालेको ‘राष्ट्रिय महिला भेला’ भोलिदेखि


189
Shares

काठमाडौं । नेकपा एमालेको ‘राष्ट्रिय महिला भेला’ भोलिदेखि सुरु हुँदैछ । राष्ट्रिय महिला भेला भोलि र पर्सी दुई दिन सञ्चालन हुनेछ ।

भेलामा पार्टीका २३ वटै जनसङ्गठनका महिला नेता, पार्टीबाट निर्वाचित महिला जनप्रतिनिधि, पार्टीको प्रदेश तथा जिल्ला कमिटीका महिला पदाधिकारी, अनेरास्ववियुको तर्फबाट स्ववियुमा निर्वाचित महिला प्रतिनिधि गरी करिब पाँच हजार जना सहभागी हुनेछन् ।

एमालेले २०६३ साल जेठ १६ गते आमाका नामबाट नागरिकता, राज्यका सबै तहमा एकतिहाई महिला सहभागिताको सुनिश्चितता, विभेदकारी कानुनको खारेजी र महिला हिंसाको अन्त्य गर्ने विषयलाई संसदको सङ्कल्प प्रस्तावका रूपमा पास गरेको स्मरणमा भेलाको आयोजना गरेको हो ।

भेलामा सहभागीहरुले १२ समूह विभाजन भइ लफल गरी निष्कर्षसहित सरकारलाई सुझाव दिने एमालेका केन्द्रीय सदस्य रचना खड्काले जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्