मेगा बैंकका कार्ड प्रयोगकर्तालाई टर्किस एयरलायन्सको विशेष छुट « Drishti News – Nepalese News Portal
Logo

मेगा बैंकका कार्ड प्रयोगकर्तालाई टर्किस एयरलायन्सको विशेष छुट


दृष्टि संवाददाता


काठमाडौँ । टर्किस एयरलायन्सले मेगा बैंक नेपाल लिमिटेडका डेबिट र क्रेडिट कार्ड प्रयोगकर्तालाई हवाईयात्रामा विशेष छुट दिने भएको छ ।

मेगा बैंक नेपाल लिमिटेडकी नायब सिइओ रवीना देशराज श्रेष्ठ र टर्किस एयरलायन्सका कन्ट्री जनरल म्यानेजर अब्दुल्ला टंकर केसीसीबीच मेगा बैंकका ग्राहकलाई टर्किस एयरलायन्सको हवाईसेवामा प्राथमिकता र छुट दिने सम्झौता भएको हो । सम्झौताअनुसार, टर्किस एयरलायन्सले मेगा बैंकका डेबिट र क्रेडिट कार्ड प्रयोगकर्तालाई आधार भाडादरमा विशेष छुट र एक्सट्रा लगेजको सुविधा दिने भएको छ । यो छुट टर्किस एयरलायन्सको काठमाडौँबाट उडान हुने अमेरिका र युरोपियन देशमा लागू हुने सम्झौतामा उल्लेख छ ।

यो सम्झौताबाट मेगा बैंकका ग्राहक प्रत्यक्षरूपमा लाभान्वित हुने बैंकको विश्वास छ । नवीनतम बैंकिङ सुविधाका साथसाथै मेगा बैंकले अस्पताल, रेष्टुरेण्ट, सपिङ मललगायतका दर्जनौँ विभिन्न सेवामूलक क्षेत्रसँग सम्झौता गरी आफ्ना ग्राहकहरुलाई थप सुविधा र छुटको व्यवस्था गर्दै आएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्