Logo
Logo

प्रधानमन्त्री ओली झापा र मोरङमा आयोजित विभिन्न कार्यक्रममा सहभागी हुने


- दृष्टि न्युज/संवाददाता


काठमाडौं , १७ चैत्र ।
प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली आज र भोली (चैत्र १७ -१८) गचे मोरङ र झापाका विभिन्न कार्यक्रममा सहभागी हुदैछन् ।

प्रधानमन्त्री ओलीले आज १२ बजे मोरङको उर्लाबारी नगरपालिका स्थित मदन भण्डारी स्मृति प्रतिष्ठानमा इन्जिनियरिङ कलेजको उद्ध्घाटन, मदन भण्डारी स्मृति प्रतिष्ठानको रजत जयन्ती स्तम्भ अनावरण र प्रतिष्ठानको साधारणसभाको उद्घाटन गर्न कार्यक्रम रहेको प्रधानमन्त्रीको सचिवालयले जनाएको छ ।

यसैगरी अपरान्ह ३ बजे प्रधानमन्त्री ओलीले आफ्नो निर्वाचन क्षेत्रको दमक नगरपालिका परिषरमा आयोजना हुने प्रदेशन नं १ स्तरीय साहित्यिक – प्राज्ञिक गोष्ठीको उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । प्रधानमन्त्री ओलीले आजै नगरपालिका भवनको उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम छ ।

प्रधानमन्त्री ओलीले आजै मदन भण्डारी रंगशाला सम्बन्धि सरोकारवालाहरुसंग छलफल र भेटघाट गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । त्यसपछि प्रधानमन्त्री ओलीले गौरादह र दमक नगरपालिकाका जनप्रतिनिधिहरुसँग भेटघाट र छलफल गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।

यसैगरी भोली चैत १८ गते बिहान ८ बजे दमक रेडक्रस हलमा आयोजना गरिएको नगर र वडा कमिटीको सपथ तथा प्रशिक्षण कार्यक्रममा प्रधानमन्त्री ओली सहभागी छन् । त्यसपछि प्रधानमन्त्री ओलीले दमकमै निर्माण गरिएको पशुपंक्षी हाट उद्घाटन गर्नुहुने कार्यक्रम छ । प्रधानमन्त्री ओलीले दिउसो साढे १२ बजे भारतीय राजदुतावासको सहयोगमा निर्माण भएको गौरादह नगरपालिका स्थित स्कूलचौन माविको भवन उद्घाटन र हस्तान्तरण गर्नेछन् । त्यसपछि प्रधानमन्त्री ओली भद्रपुरहुदै काठमाडौं फर्कने कार्यक्रम रहेको प्रधानमन्त्रीको सचिवालयले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्