गृहनगरकै मेयर र उपमेयरले पनि पत्याएनन् रावललाई « Drishti News – Nepalese News Portal
Logo

गृहनगरकै मेयर र उपमेयरले पनि पत्याएनन् रावललाई


हिम्मत बम


धनगढी । नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष भीम रावलले आफ्नै गृहनगरमा पनि जनप्रतिनिधिको साथ गुमाएका छन् । उनको गृहनगर अछामको साँफेबगर नगरपालिकाका मेयर कुलबहादुर कुँवर र उपमेयर बिर्मलादेवी बुढथापाले आइतबार नेकपा (एकीकृत समाजवादी) मा सनाखत गरेका छन् ।

मेयर कुँवर नेकपा एमालेका सुदूरपश्चिम् प्रदेश कमिटी सदस्यसमेत थिए । नेकपा (एस)मा सनाखत गरेपछि कुँवरले एमाले अध्यक्ष केपी ओलीको प्रतिगमनविरुद्ध नयाँ पार्टी रोजेको बताए । उनले कुनै नेतालाई भन्दा पनि विचारलाई रोजेको प्रतिक्रिया दिए ।

यस्तै, एमाले निकट नेपाल उत्पीडित जातीय मुक्ति समाजका केन्द्र सदस्यसमेत रहेको कार्यपालिका सदस्य जितबहादुर निशानी, नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी सदस्य जयन्ती बोगटी, चौरपार्टी गाउँपालिका–४ पायलका अध्यक्ष हर्क लोहारले पनि नेकपा (एस) रोजेका छन् ।

यस्तै, चौरपार्टी गाउँकार्यपालिका सदस्य सपना कुमाल, वडा सदस्य भरत खड्का, सुरत कुँवर, बिस्नुदत्त जोशी, भाना लुहार पनि नेकपा (एस)मा खुलेका छन् । यस्तै, जिल्लाको मेल्लेख गाउँपालिका– ६ नन्देगडाका वडा सदस्य कल्धरादेबी बिकले नेकपा एमाले परित्याग गर्दै नेकपा (एस) मा सनाखत गरेकी छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्