दुहबी सबस्टेसन ३८ घण्टापछि संञ्चालनमा « Drishti News – Nepalese News Portal
Logo

दुहबी सबस्टेसन ३८ घण्टापछि संञ्चालनमा


दृष्टि संवाददाता


सुनसरी । अविरल वर्षाका कारण डुबानमा परेको सुनसरीस्थित दुहबीको १३२ केभी सबस्टेसन ३८ घण्टापछि सञ्चालनमा आएको छ । डुबानका कारण मंगलबार रातिदेखि बन्द भएको दुहबी सबस्टेसन बिहीबार बिहान साढे १० बजेबाट सञ्चालनमा ल्याइएको हो ।

नेपाल विद्युत प्राधिकरणका कार्यकारी निर्देशक कुलमान घिसिङले अब दुहवी सबस्टेसनबाट निकालिएका लाइनको क्रमशः चार्ज गर्दै त्यस क्षेत्रमा विद्युत आपूर्ति गर्दै जाने बताए ।

प्रदेश नं १ का जिल्लाहरुमा विद्युत आपूर्ति गर्ने मुख्य दुहवी सबस्टेसन डुबानमा परेपछि मोरङ, सुनसरी, झापा, इलाम, पाँचथर, ताप्लेजुङ, धनकुटा, तेह्रथुम, संखुवासभा, भोजपुरलगायतका जिल्लाहरुमा विद्युत आपूर्ति बन्द भएको थियो । सबस्टेसन सञ्चालनमा आएसँगै अहिले अधिकांश ठाउँको विद्युत आपूर्ति सुचारु भइसकेको कार्यकारी निर्देशक घिसिङले बताए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्