Logo
Logo

राजेशपायल भन्छन्- गाउँघरका बिम्बले मलाई औधी छुन्छ


315
Shares

काठमाडौ । लोकप्रिय तथा मेगास्टार गायक राजेशपायल राई ‘राई इज किङ’को नयाँ गीत सार्वजनिक भएको छ । नवगीतकार केशव राईको शब्दमा रहेको ‘गाँउबेसी’ बोलको गीत राजेशपायलको स्वरमा सार्वजनिक भएको हो ।

केशवको शब्दमा रहेको गीतलाई चर्चित संगीतकार तथा गायक राई नबिनले संगीत दिएका छन् । विशाल चौरारी टिभी युट्युव च्यानलमार्फत सार्वजनिक भएको गीतलाई महाराज थापाले एरेञ्ज गरेका छन् भने रेकर्डिङ, मिक्सिङ, मास्टरिङ योगेन मुकारुङले गरेका छन् । सरिता राई निर्माता रहेको गीत सेवा रेकर्डिङ स्टुडियोमा रेकर्ड गरिएको थियो । यो गीतको भिडियोमा क्यामेरा, इडिट, कलर तथा ड्रोन बिशाल राईको रहेको छ ।

सार्वजनिक गीतको बारेमा बोल्दै राजेशपायलले गाउँघरको शब्दहरुले आफुलाई गाउमै पु¥याउने बताए । उनले भने ‘गाउँघर, भञ्ज्याङ चौतारीहरुलाई बिम्ब बनाएर लेखिएका शब्दहरुले मलाई औधी छुन्छ । गीतकार केशव राईले गाउँलाई मज्जाले खिपेका छन् ।’

त्यस्तै, गीतकार केशवले पनि आफ्नो पहिलो गीत महागायक राजेशपायलको स्वरमा ल्याउने चाहना पुरा भएको बताए । केशवले भने युकेमा बसेपनि गाउँघरकै याद आइरहने बताए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्