Logo
Logo

हेटौंडापछि विराटनगरमा मोर्चाको सन्देश सभाविराटनगर । समाजवादी मोर्चाले सोमबार विराटनगरमा सन्देश सभा आयोजना गर्ने भएको छ । सत्तारुढ चार दल नेकपा माओवादी केन्द्र, नेकपा एकीकृत समाजवादी, जनता समाजवादी पार्टी र विप्लव नेतृत्वको नेकपा आवद्ध समाजवादी मोर्चाले सोमबार विराटनगरमा सन्देशसभा नाममा कार्यक्रम गर्न लागेको शनिबार पत्रकार सम्मेलन गरी जानकारी गराइएको हो ।

सभालाई प्रधानमन्त्री तथा नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड, नेकपा एकिकृत समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपाल, जसपा अध्यक्ष उपेन्द्र यादव र नेकपा महासचिव नेत्रविक्रम चन्द विप्लवले सम्बोधन गर्नेछन् ।
मोर्चाले आयोजना गर्ने सभाको तयारी पूरा भएको मोर्चा सम्वद्ध दल जसपा प्रदेश अध्यक्ष दीपक याख्खाले जानकारी दिए । सभामा प्रदेशसभा सबै जिल्लाहरुबाट प्रतिनिधि सहभागी हुनेछन् ।

मोर्चाले सातमध्ये ६ प्रदेशमा सभा आयोजना गरिसकेको छ । समाजवादी मोर्चाले चारवटै पार्टीलाई कार्यकर्ता ल्याउन निर्देशन दिएको छ । विराटनगर अघि मोर्चाले आइतबार हेटौंडामा सभा आयोजना गर्दैछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्