सशस्त्र प्रहरीमाथि भारतीय तस्कर समूहबाट आक्रमण, ३ जना घाइते « Drishti News – Nepalese News Portal
Logo

सशस्त्र प्रहरीमाथि भारतीय तस्कर समूहबाट आक्रमण, ३ जना घाइते


दृष्टि संवाददाता


काठमाडौं । भारतीय तस्कर समूहको आक्रमणबाट कञ्चनपुरमा नेपालका तीन जना सशस्त्र प्रहरी घाइते भएका छन् । नेपाल–भारत सीमा क्षेत्रमा गस्तीमा खटिएका सशस्त्र प्रहरीको टोलीमाथि भारतीय तस्करको समूहले आक्रमण गरेका हुन् ।

उनीहरु सोमबार साँझ करिब ८ बजेको समयमा दोधाराचाँदनी नगरपालिका–८ को कञ्जभोज नजिकै खटिएका थिए । सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल नम्बर ३५ नम्बर गण शैलेश्वरीले आक्रमणबाट सशस्त्र प्रहरीको बीओपी कञ्जभोजमा कार्यरत तीन जना जवान समान्य घाइते भएको जनाएको छ । घाइतेहरुको दोधाराचाँदनीस्थित स्थानीय स्वास्थ्य चौकीमा उपचार भइरहेको छ ।

सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल नम्बर ३५ गण शैलेश्वरीका प्रमुख सशस्त्र प्रहरी उपरीक्षक (एसपी)वीरेन्द्र ऐरका अनुासर नेपालतर्फ विभिन्न समान तस्करी भइरहेको अवस्थामा सशस्त्र प्रहरीको गस्ती टोलीसँग भेट हुँदा एक्कासी उनीहरुले ढुङ्गामुढा गरेको हो ।

तस्करको समूहलाई नियन्त्रणमा लिने प्रयास गरे पनि ३०ः४० मिटर नजिकै भारतीय भूमि भएकाले उनीहरु भाग्न सफल भएको एसपी ऐरको भनाई छ । भारतीय तस्करको समूहको पहिचान भइसकेको छ र मंगलबार तस्करको समूहलाई नियन्त्रणमा लिएर कानून बमोजिम कारवाही गर्ने आश्वासन भारतीय पक्षले दिएको उनले बताए । नेपाल–भारत सीमा क्षेत्रमा बेलाबखत गस्तीमा खटिएका सुरक्षाकर्मीमाथि तस्करको समूहबाट आक्रमण हुँदै आएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्