Logo
Logo

सिटी एक्स्प्रेसको लखपति योजनाका पहिलो असोजको विजेता घोषित


- दृष्टि न्युज/संवाददाता


काठमाडौं । सिटी एक्स्प्रेसको ‘लखपति एक्स्प्रेस २०७६– न यति न उति सिधै लखपति’ उपहार योजनाअन्तर्गत लक्की ड्रमार्फत उपभोक्ताहरुले दैनिक रु २०० को मोबाइल टपअप १० जनाले जित्न सक्ने्, त्यसैगरी साप्ताहिक रुपमा एक जना विजेताले रु १० हजार र हरेक महिना लक्की ड्रमा विजयी हुने एक जनाले रु एक लाख जित्न सक्ने, उपहार योजनाको अन्त्यमा एक जना भाग्यशाली विजेताले बम्पर उपहार स्वरुप रु १० लाख जित्न सक्ने घोषणा भएका छन् ।

यो अफर असोज १ गतेदेखि मंसिर ३० गतेसम्म लागू हुनेछ । यो अवधिभर सिटी एक्सप्रेसमार्फत मनी ट्रान्स्फर गर्ने सम्पूर्ण सेवाग्राही यो उपहार योजनामा सहभागी हुनेछन् । यस उपहार योजना अवधिमा हालसम्म दैनिक उपहार योजनाअन्तर्गत ६३० जनाले रु २०० को मोबाइल टपअप, साप्ताहिक रुपमा ८ जना विजेताले रु १०,००० जितिसकेका छन् । ती सबै उपहारहरु विद्युतीय लक्की ड्रमार्फत विजेता छनोट गरिएको थियो ।

हालै गरिएको उपहार घोषणाअन्तर्गत जापानबाट पैसा पठाइ पहिलो (असोज) महिनाको रु एक लाखको मासिक लक्की ड्र«मा परी बाग्लुङ निवासी हाल जापानमा कार्यरत गोबिन्दबहादुर थापा विजेता घोषित भएका छन् । सिटी एक्सप्रेस कम्प्लेक्स भवनमा कार्यक्रमको आयोजना गरी उक्त नगद पुरस्कार कम्पनीमा आयोजित समारोहबीच थापाकी छोरी सिर्जना थापालाई हस्तान्तरण गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्